Неймовірний Свидовець

дводенна мандрівка

Піднімемось на гірські вершини, відвідаємо льодовикові озера, підемо в гості до таємничих старовікових лісів і доторкнемось до дикої природи Карпат!
Побачити Свидовець – мало. Його треба відчути. Для цього ми піднімемось на гірські вершини, відвідаємо льодовикові озера, підемо в гості до таємничих старовікових лісів і доторкнемось до дикої природи Карпат!
Це – похід для тих, хто безмежно любить гори, мріє побачити унікальні куточки Карпат, дізнатись, чим цінний Свидовець, хоча б раз у житті побувати у справжніх пралісах, відчути дух дикої природи і вдихнути повітря свободи на повні груди!
Про Свидовець

Льодовикові озера й оксамитові пагорби, старовікові ліси і неймовірні краєвиди, високогірні полонини і килими яфин, – усе це про Свидовець – унікальне місце в Українських Карпатах, надзвичайно цінне для регіону.
Тут навіть влітку можна зустріти острівки зі снігом, захованих від палючого сонця у вологих й прохолодних долинах, побачити традиційний уклад життя вівчарів, що досі зберігають старі звичаї високогірного сироваріння, пройтися туристичними стежками до унікальних гірських озер і відчути справжній дикий дух Карпат.

Цінність та унікальність Свидовця відзначають не тільки українські науковці, – європейські екологи та біологи під враженням від цього гірського масиву, бо такого дійсно дикого, максимально збереженого від впливу людини куточка природи уже не знайти ніде в Європі.
На жаль, в Україні не всі розуміють необхідність збереження Свидовця в його первозданному вигляді: наміри олігархів збудувати тут велетенський курорт загрожують подальшому природному існуванню масиву. Рух Free Svydovets - за збереженя дикої природи!

Що ми побачимо під час походу?


Свидовець багатий на неймовірні краєвиди і точно подарує вам незабутні враження.

Вершини Свидовецького хребта

Льодовикові озера

Праліси

Про мандрівку

Під час походу ми зможемо побачити унікальні куточки Карпат, для триденного походу Свидовецьким хребтом. Наш старт і фініш – гірське селище Ясіня.
У програмі: підйом на вершини Свидовецького хребта – Стіг, Великий Котел, найвідоміше озеро –Геришаска і смарагдова перлина масиву – Ворожеска, а ще – розповідь про унікальність та цінність Свидовця і прогулянка пралісами!
Мандрівка підійде для тих, хто любить гори, готовий провести з рюкзаком два дні, ночувати під зорями і насолоджуватись чаєм із гірських трав. Похід – середньої складності.

Умови: пункт збору групи – селище Ясіня Рахівського району (готові проконсультувати, як краще доїхати сюди з інших міст і сіл – звертайтеся, допоможемо), живемо у наметах (якщо у вас нема намета – повідомте про це, у нас все є), харчуємось туристичними стравами швидкого приготування, на маршрутах – перекуси. У групі – 10 людей.
Доступні дати: 8–9 травня.
Вартість мандрівки на два дні: 900 гривень.
У вартість включено:
- проїзд спецтранспортом Ясіня – Драгобрат – Ясіня;
- проживання 1 ніч у наметах;
- харчування (сніданки, обіди і вечері + перекуси в горах) *за винятком сніданку 1 дня і вечері останнього дня;
- туристичний супровід;
- фотосупровід мандрівки;
- групове туристичне спорядження (намети, казанки, горелки, групова аптечка).

Кожному мандрівнику треба мати особисте туристичне спорядження!

#FreeSvydovets