Крокуси і Драгобрат
Два дні у Карпатах з неймовірними краєвидами і яскравими фарбами! Їдемо в гори шукати крокуси і милуватися весняним пробудженням природи.
Про Свидовець

Льодовикові озера й оксамитові пагорби, старовікові ліси і неймовірні краєвиди, високогірні полонини і килими яфин, – усе це про Свидовець – унікальне місце в Українських Карпатах, надзвичайно цінне для регіону.
Тут навіть влітку можна зустріти острівки зі снігом, захованих від палючого сонця у вологих й прохолодних долинах, побачити традиційний уклад життя вівчарів, що досі зберігають старі звичаї високогірного сироваріння, пройтися туристичними стежками до унікальних гірських озер і відчути справжній дикий дух Карпат.

Цінність та унікальність Свидовця відзначають не тільки українські науковці, – європейські екологи та біологи під враженням від цього гірського масиву, бо такого дійсно дикого, максимально збереженого від впливу людини куточка природи уже не знайти ніде в Європі.
На жаль, в Україні не всі розуміють необхідність збереження Свидовця в його первозданному вигляді: наміри олігархів збудувати тут велетенський курорт загрожують подальшому природному існуванню масиву. Рух Free Svydovets - за збереженя дикої природи!

Що ми робитимемо під час мандрівки?

Проїдемось на Драгобрат спеціальним транспортом

Побачимо цілі поля диких крокусів

Здійснимо сходження на гору Стіг

Передамо привіт Говерлі й Петросу

Організуємо чудову фотосесію на Свидовці

Про мандрівку

Під час походу ми зможемо побачити унікальне видовище – цвітіння крокусів – ранньовесняних квітів. У Карпатах цей період – особливий. На вершинах ще є сніг, а в долинах, де сонечко більше віддає тепла, розквітають крокуси чи шафрани. Яскраво-фіолетові пелюстки на фоні снігу – це надзвичайно красиво!
Наш старт і фініш – гірське селище Ясіня.
У програмі: підйом на гору Стіг з полонини Драгобрат, прогулянка вздовж хребта (наскільки вистачить сил :)), весняний пікнік поблизу вершини (якщо дозволятимуть погодні умови), мандрівка до місць цвітіння крокусів, яскрава фотосесія на фоні гір, унікальне чаювання в кав’ярні «Кориця» на Драгобраті, а також розповідь про унікальність та цінність Свидовця.
Поїздка підійде для тих, хто любить неспішні мандри, красу гір, душевні розмови

Умови: пункт збору групи – селище Ясіня Рахівського району (готові проконсультувати, як краще доїхати сюди з інших міст і сіл – звертайтеся, допоможемо), живемо у готелі на гірськолижному курорті Драгобрат.
У групі – 10 людей.
Доступні дати:
Вартість мандрівки на два дні:
У вартість включено:
- проїзд спецтранспортом Ясіня – Драгобрат – Ясіня;
- проживання у готелі (два дні, одна ніч);
- харчування (сніданки, обіди і вечері + перекус в горах) *за винятком сніданку 1 дня і вечері останнього дня;
- туристичний супровід;
- фотосупровід мандрівки.

Кожному мандрівнику треба мати особисте туристичне спорядження!

#FreeSvydovets