НАШІ ГІДИ

Михайло Журавльов

Гори для Михайла – це не просто захоплення, це – спосіб життя. Туризмом займається із 17 років, почав своє захоплення вершинами із занять сноубордингом, потім став більше ходити в піші мандрівки і передавати своє бачення гір і любов до них іншим – близьким по духу людям.
Міша має профільну туристичну освіту – закінчив Національний університет імені Івана Франка за спеціальністю «Менеджмент туристичної діяльності». Свидовецький і Чорногірський хребти знає як свої п’ять пальців: показав красу карпатських вершин вже десяткам туристів.
Окрім гір, Михайло захоплюється йогою, чайною культурою, займається велоспортом, бігом, сноубордингом (суперовий інструктор!). Мандрівки з Мішою – не просто походи в гори, це ціла філософія життя!

Василь Баккай

«Народившись у горах, їх неможливо не любити», – каже Василь. Його захоплення Карпатами почалося ще в дитинстві й ставало сильнішим з року в рік. Зараз Василь не просто любить походи в гори, а й залюбки передає своє захоплення іншим, – його гірський стаж – більше 10 років.
Василь любить екстрим, МТВ і даунхіл. Добре знається на крутих місцевих веломаршрутах і може додати до вашого походу горами ще й «велосипедний день».
Улюблені туристичні місця Говерла, Петрос, Близниці, озеро Геришаска на Свидовці.
Походи з Василем – наповнені енергією і легким екстримом. Але й для любителів адреналіну наш гід спланує круті вихідні :)

Микола Манівчук

Мандрівник з великим досвідом і купою вражаючих історій з гірських походів. Наприклад, одного разу з групою туристів побачив рись і бурого ведмедя – таке трапляється вкрай рідко. Добре, що Микола знає, як поводитись при зустрічі з дикими звірами.
Коля каже, що гори для нього – це справжній відпочинок, а туризм – поєднання приємного з корисним. Займається туристичним супроводом з 2006 року, показав Карпати вже сотням людей підбирає програму мандрівки чітко під потреби туристичної групи.
Захоплюється мотоіндуро і фрірайдом. Найчастіше показує туристам красу Петроса, Говерли, Близниць, організовує походи на Піп Іван, Хом’як, Піп Іван Мармароський, до озер Геришаска і Ворожеска. Але може скласти для вас особливий, спеціальний маршрут :)

ЦЕ НАШІ ЦІЛІ НА ЦЕЙ РІК


78%

ВІД 500 КМ В ГОРАХ

8Годин

СПАТИ НА ДОБУ

15

ВІДКРИТО НОВИХ МІСЦЬ ДЛЯ ПОДОРОЖЕЙ

+5%

ПОЛІПШЕННЯ НАВИЧОК

МИХАЙЛО ЖУРАВЛЬОВ, НАШ ГІД, ІНІЦІАТОР НОВИХ ПОДОРОЖЕЙ

Повага являється одним із головних аспектів чайної церемонії... поважайте одне одного
і не забувайте про повагу до природи

#FreeSvydovets