Free Svydovets
Friendly

– це проект для популяризації екологічного, дружнього до природи туризму та для ознайомлення із унікальним куточком Українських Карпат – гірським масивом Свидовцем.

Ідея організації еко-мандрівок Свидовцем виникла у руху Free Svydovet у 2019 році. Починаючи з 2016 року ми активно захищаємо цей куточок Карпат від забудови олігархами. Наш рух об’єднує природознавців, екологів, науковців та просто небайдужих людей з різних куточків нашої держави та з-за кордону. Зараз ми готові запрошувати туристів у подорожі Свидовецьким масивом і показувати вам не тільки його красу, а й чим він цінний для України та всього світу.

Наші мандрівки – авторські, унікальні. Бо наша мета – не просто покликати вас у похід, а показати дійсно дикий куточок Карпат.
Ми відкриємо для вас прекрасність старовікових лісів, розповісти неймовірно цікаві історії про праліси, про цінності природи та про дике життя Свидовця.

Наші гіди – це люди, які давно закохані у гори, знають і люблять Свидовець, мають досвід літніх і зимових мандрівок походів, розділяють цінності руху Free Svydovets і, так само, як і ми, прагнуть його зберегти у первозданному вигляді. Вони пройшли спеціальне додаткове навчання, тому разом з ними ви побачите Свидовець по-іншому!

Запрошуємо в мандри!
275

КІЛОМЕТРІВ
ПРОЙШЛИ ЗА ДЕНЬ

12

ДОСЛІДЧЕНИХ
ГІДІВ

52

ЗАДОВОЛЕНИХ
КЛІЕНТА

5

ПОХОДІВ
МИНУЛОГО РОКУ

#FreeSvydovets